top of page
mandarin-oriental-hotel-lotus-yachts-bosphorus-cruise (4).jpg

Mandarin Oriental Bosphorus Hotel'den
İstanbul Boğaz Turu

Lotus Yatları ile Büyüleyici Boğaz'ı Keşfedin

Mandarin Oriental Bosphorus Hotel alış ve bırakış dahil

Prestijli Mandarin Oriental Boğaz Otel'den başlayıp biten özel Boğaz turlarımızla unutulmaz bir yolculuğa çıkın. İstanbul'un eşsiz güzelliklerini lüks yatlarımızın konforunda yaşayacağınız bu özenle hazırlanmış İstanbul yat kiralama deneyimini keşfedin.

Sadece Size Özel

Özel yat yolculuklarımız siz ve misafirleriniz için mahremiyet sağlayan ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Denizin güzelliğinin tadını sevdiklerinizle beraber size özel bir ortamda çıkarın!

Uzman Misafir
Destek Ekibi

Online ve Güvenli Ödeme

Bizimle rezervasyon yapmak sadece uygun değil aynı zamanda güvenlidir. Online ödeme seçeneklerimiz, Boğaz turlarımızda yerinizi ayırtmanız için sorunsuz ve güvenilir bir yol sunar.

Profesyonel Mürettebat ve Servis

Sertifikalı ekibimizin uzmanlığına güvenin. Detaylara gösterilen özen, profesyonellik ve dost canlısı tavırlar, muhteşem Boğaz'da güvenli, sorunsuz ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlar.

5-yıldızlı Değerlendirmeler

Zenginleştiren Seçenekler

İletişim bir sanattır ve biz bunda ustalaştık. Stresten uzak ve keyifli bir yolculuk sağlamak için uzman misafir destek ekibimizin kesintisiz koordinasyonunu ve kişiselleştirilmiş yardımını deneyimleyin.

Bizi 5 yıldızlı değerlendirmelerle ödüllendiren memnun misafirlerimizin arasına katılın. İstanbul Boğazı'ndaki özel yat turlarımız sürekli olarak beklentileri aşarak ömür boyu sürecek anılar yaratıyor.

Geniş kişiselleştirme seçeneklerimizle yat turunuzu dilediğiniz gibi özelleştirin. Lüksü erişilebilir kılmaya inanıyoruz ve özelleştirilebilir paketlerimiz turunuzun tercihlerinize uygun olmasını sağlayacak.

bottom of page