Fenerbahçe Kalamış Yat Kiralama

Lotus Yatçılık, Kadıköy'ün en canlı yerlerinden Fenerbahçe'de, Setur Fenerbahçe Kalamış Marina'dan evlilik teklifi, adalar yüzme turları, romantik turlar, doğum günü, sürpriz yıl dönümü gibi organizasyonlar düzenlemekte.

Lotus Yat, Kadıköy, Fenerbahçe, Kalamış tekne kiralama ihtiyacını karşılamak, İstanbul Anadolu Yakası'na yenilikçi bir anlayış ile şık ve denizci bir yat kiralama firması olarak faaliyetine devam ediyor.


Setur Marina Fenerbahçe Kalamış'tan kalkışlı Adalar Turu özellikle yaz aylarında talebin çok olduğu turlardan. Caddebostan Sahili, Moda Sahili, Tarihi Yarımada Turları ise gün batımına yakın yaz aylarında rahatlama ve açık havada şehrin kalabalığından uzaklaşmak için bire bir.


Yatta Evlilik Teklifi yaz kış her sezon çok büyük talep gören turlardan bir tanesi. Yazın gün batımı ışıkları ile, kışın ise şehrin ışıkları ile ayrı bir havaya dönüşen teknede evlenme teklifi, her mevsim devam eden turlardan. Sürpriz evlenme teklifi için her dönemin trendi yatta evlenme teklifi, Lotus Yat şıklığı ve zarifliği ile misafirlerin beğenisini topluyor.


Saatlik yat kiralama ve Kadıköy sahillerinin tadını çıkarmak ise bir diğer tur opsiyonu. Keyifli bir gün sonu, eşiniz, aileniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz ve sevdikleriniz ile birlikte yapacağınız bir saatlik tur bile şehrin bütün stres ve yorgunluğunu üzerinizden alacak. Yaz kış her mevsim düzenlenebilen Keyif Turları, saatlik kiralık tekne düşünüyorsanız tam size göre. İstanbul'un keyfini çıkarmanız, doğayla iç içe huzurlu anlar geçirmeniz için tasarlanmış turlarımız ile yat keyfi, Kadıköy Setur Fenerbahçe Kalamış Marina'da.
#kadıköy #moda #caddebostan #kiralıkyat #yatkiralama #kiralıktekne #teknekiralama #evlilikteklifi #evlenmeteklifi #lotusyat #kalamış


58 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Turkiye-logo-vector_edited.png
dto_uye.png
ito_edited.jpg
visa_lotus.png
mastercard_lotus.png

All rights reserved © 2020 by LOTUSYAT