Fenerbahçe Kalamış Yat Kiralama

En son güncellendiği tarih: Nis 17

Lotus Yatçılık, Kadıköy'ün en canlı yerlerinden Fenerbahçe'de, Setur Fenerbahçe Kalamış Marina'dan sürpriz evlilik teklifi, Adalar yüzme turları, Boğaz turu, romantik turlar, gün batımı turları, doğum günü, yıl dönümü gibi organizasyonlar düzenlemekte.

Lotus Yatçılık, Kadıköy'de, Fenerbahçe ve Kalamış tekne kiralama ihtiyacını karşılamak, İstanbul Anadolu Yakası'na yenilikçi bir anlayış ile şık ve denizci bir yat kiralama seçeneği sunmak amacıyla faaliyetlerine devam ediyor.


Fenerbahçe Kalamış'taki Setur Marina'dan kalkışlı Adalar turları özellikle yaz aylarında talebin en çok olduğu turlardan. Caddebostan Sahili, Moda Sahili, Tarihi Yarımada Turları ise gün batımı saatlerinde şehrin kalabalığından uzaklaşmak, rahatlamak için bire bir.


Yatta Evlilik Teklifi yaz kış her sezon çok büyük talep gören turlardan bir tanesi. Yazın gün batımı ışıkları ile, kışın ise şehrin ışıkları ile bambaşka bir ortam sunan teknede evlenme teklifi organizasyonları, her mevsim devam etmekte. Sürpriz evlenme teklifi için her dönemin trendi yatta evlenme teklifi, Lotus Yat şıklığı ve zarifliği ile misafirlerin beğenisini topluyor.


Saatlik yat kiralama ile Kadıköy sahillerinin tadını çıkarmak, Boğaz Turu, Tarihi Yarımada ve Kız Kulesi Turları Lotus Yatçılık tarafından sunulan diğer opsiyonlar. Keyifli bir gün sonu, eşiniz, aileniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz veya sevdikleriniz ile birlikte yapacağınız bir saatlik tur bile şehrin bütün stres ve yorgunluğunu üzerinizden alacak. Yaz kış her mevsim düzenlenebilen Keyif Turları ve Gün Batımı Turları, saatlik kiralık tekne düşünüyorsanız tam size göre. İstanbul'un keyfini çıkarmanız, doğayla iç içe huzurlu anlar geçirmeniz için tasarlanmış turlarımız ile yat keyfi, Kadıköy Setur Fenerbahçe Kalamış Marina'da.
#kadıköy #moda #caddebostan #kiralıkyat #yatkiralama #kiralıktekne #teknekiralama #evlilikteklifi #evlenmeteklifi #lotusyat #kalamış #istanbulboğazı #boğazturu


95 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör