top of page

İstanbul Gün Batımı En Güzel Nereden İzlenir?

Güncelleme tarihi: 30 Nis 2022

İstanbul gün batımını bir çok noktadan izleyebilirsiniz ancak en güzel nereden izlenir?

Yoğun bir günün ardından kalabalıktan uzakta, sadece size özel bir yatta İstanbul gibi yoğun bir şehirde günü ufuktan batırdığınızı düşünün. Üstelik etrafınız denizlerle çevrili, su sesi, kuş sesleri, hafif bir müzik ve sevdikleriniz dışında kimsenin sesini duymuyorsunuz.


İstanbul'da denizin üzerinde ufuktan batan güneşe çok az noktadan tanıklık edebilirsiniz. Setur Fenerbahçe Kalamış Marina kalkışlı Lotus Yat keyif turları ile yaz kış her gün, güneşin batışının tadını çıkarmak mümkün.


Güneşin son ışıkları kimi günler gök yüzünü turuncu renge kimi günler pembeye boyarken ufuktan geçen bir ada vapuru manzaranızı tamamlayacak, tanıklık ettiğiniz manzaraya inanamayacaksınız. Şanslı iseniz İstanbul Boğazı'na sık sık uğrayan yunusların geçişlerini görebilir, kanatları suya değercesine yüzeyden uçan yüzlerce yelkovan kuşlarının geçişine tanıklık edebilir, avlanan martıları ve kara batakları izleyebilirsiniz.


Şehrin karmaşasından uzak geçireceğiniz bu an size çok iyi gelecek, kendinizi her an tatilde gibi hissedeceksiniz. Bu ana ulaşmak oldukça kolay, tek yapmanız gereken yerinizi ayırtmak ve kiminle bu anın tadını çıkaracağınıza karar vermek.


Setur Fenerbahçe Marina kalkışlı gün batımı tekne turları şehrin merkezinde kalabalıktan uzaklaşmak, gün batımını en güzel yerden izlemek ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için ideal.#günbatımıturu #yatkiralama #teknekiralama #fenerbahçe #kalamış #istanbul

110 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page