top of page

Mavi tur keyfi İstanbul'da

Güncelleme tarihi: 9 Haz 2020

İstanbul'un hızı, karmaşası, yoğunluğu bazen İstanbul'un en güzel tarafını unutturabiliyor insana. İstanbul'un etrafı denizlerle çevrili üstelik Adalar ve İstanbul Boğazı da çok keyifli koylarla dolu.

istanbul-adalar-turu-tekne-kiralama

Yoğun iş günleri sonrası ya da hafta sonları aile ve arkadaşlarınızla İstanbul Adalar tekne turu size İstanbul'da küçük bir mavi tur deneyimi yaşatabilir.


Özellikle yaz aylarında büyük rağbet gören el değmemiş koyları, tarihi yapısı, birbirinden iyi sakinleri ve sevimli restoranları ile İstanbul Adalar'da geçireceğiniz bir gün bütün yorgunluğunuzu alabilir, bütün dertlerinizi unutturabilir. Üstelik tur boyunca güneşlenebilir, denize girebilir, İstanbul'dan çıkmadan bronzlaşmış ve tatil yapmış hissiyle işinize geri dönebilirsiniz.


İstanbul'da keyifli koylar Adalar ile de sınırlı değil üstelik, İstanbul Boğazı'ndan Karadeniz'e doğru yöneldiğinizde doğası ile sizi büyüleyecek, denize girmenize olanak sağlayacak bir çok koy ve sizi masasında ağırlamayı bekleyen bir çok restoran mevcut.


Enerjinizi tazelemek, şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve keyifli bir gün için İstanbul sandığımızdan çok daha fazlasını sunuyor.
#istanbuladalar #istanbuldamavitur #yüzme #güneşlenme #yatturu

23 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör