top of page

Sürpriz Evlilik Teklifi İçin Öneriler

Updated: Sep 3, 2020

Sevdiğiniz kişi evlilik teklifi bekliyor ancak ne zaman olacağını kestiremiyor mu? Sürpriz evlenme teklifi mi yapmak istiyorsunuz? En güzel sürprizlerden birini yapıp sevdiğiniz kişiye denizin ortasında evlenme teklif yapmanız mümkün.

sürpriz evlilik teklifi yatta evlenme teklifi tekne

Tekne ile evlilik teklifi fikri herkesin aklına gelir ancak bir çok kişi teklifin sürpriz olmasını da ister. Evlilik teklifi için fark edilmeden sizin için dekore edilmiş özel yata gelmek bazen zor olabilir bazen de anlaşılabilir. İşte bu yüzden sürpriz evlilik teklifi düşünüyorsanız evlilik organizasyon yeteneği yüksek firmaları tercih etmelisiniz.


Setur Fenerbahçe Kalamış Marina sürpriz evlilik teklifleri için çok uygun. Etrafında bir çok kafe, restoran tarzı yerler olduğu gibi parklar ve yürüyüş yolları ile de senaryomuzu gerçekleştirebileceğimiz alanlar sunuyor. Bir parkta resim çektirirken ya da bir kafeye doğru yol alırken karşınıza çıkacak bir yat firması yetkilisi size sunduğumuz birden fazla senaryodan seçtiğiniz bir senaryoyu uygular ve tekneye davet ederek sürpriz evlilik teklifinin ilk adımını atar.

sürpriz evlilik teklifi yatta evlenme teklifi tekne

Size özel hazırlanmış masanızda senaryoya uygun davranan profesyonel mürettebat sayesinde sevdiğiniz kişi sizinle özel bir yatta seyrin keyfini sürerken sürprizin farkına siz o sözleri söyleyene kadar varmayacak.


Sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için tek yapmanız gereken yerinizi ayırtmak için 05309767646'dan Lotus Yat'a ulaşmak.758 views0 comments
bottom of page