Lotus Yatımız

Güven, performans ve konfor bir arada. Lotus Yat, San Boat Cuddy 1195 ile keyifli bir gün sizleri bekliyor. Lotus Yat'ta ister aileniz ister arkadaşlarınız ile geçireceğiniz bir gün uzun yıllar unutulmaz bir anı olarak kalacak. 

Lotus Yat on iki metrelik uzunluğu ve üç metre altmış beş santimetre genişliği ile mürettebat hariç sekiz kişinin rahat zaman geçirebileceği bir tasarıma sahip. Arka alandaki geniş havuzluğu ve masası ile keyifli, konforlu bir yolculuk sunarken geniş ön alanı ile de güneşlenmek ve doğayla içi içe huzurlu zaman geçirmek için alan sağlar. 

Yaz aylarında tamamen açılabilen ön ve arka brandaları sayesinde ferah ve denizle iç içe gerçek bir deneyim sunar. Kış aylarında soğuktan koruyan şeffaf brandaları sayesinde ise manzaradan ödün vermeden konforlu bir seyir yapmanıza olanak verir.

Kaptanlarımız Başak ve Anıl 2013 yılından beri İstanbul sularında seyir yapmaktadırlar. Kaptanlarımızın ikisi de İstanbul Liman Başkanlığı tarafından onaylanmış 149 Groston Yat Kaptanlığı Ehliyeti'nin yanı sıra, temel ilk yardım, yangın önleme ve yangınla mücadele, personel güvenliği ve sosyal sorumluluk, can kurtarma araçlarını kullanma, denizde kişisel can kurtarma ve VHF telsiz operatörlüğü belgelerine sahiptirler.

Eşsiz manzaraları ile İstanbul'un keyfini emin ellerde çıkarmanız için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Lotus Yat Teknik Özellikler

Türü: Motoryat 

Marka: San Boat

Model: Cuddy 1195

Kapasite: 11 kişi

Motor Markası: Mercury

Motor Adedi: 2

Motor Gücü (HP): 640

Gövde: Fiberglass

Boy (Metre): 12

En (Metre): 3.65

BİZE ULAŞIN:

+90 530 976 7646