top of page

İstanbul’da Tekne Kiralayarak Gidebileceğiniz En İyi 4 Yer

Güncelleme tarihi: 30 Nis 2022

İstanbul’da tekne kiralayarak gidebileceğiniz bir çok yer var. Lotus Yatçılık olarak da sıklıkla tercih ettiğimiz ve misafirlerimizin en çok keyif aldığı en iyi 4 yeri listeledik. Ancak gitmeden önce hava koşullarını, denizin durumunu ve akıntıyı değerlendirmek çok önemli, bu konuda uzman ekibimiz size yol gösterecektir.

yat kiralama, tekne turu, yatta evlilik teklifi, istanbul adalar turu, boğaz turu, sürpriz evlenme teklifi, adalar yüzme turu
Uzman kadromuz ile yat kiralama organizasyonlarında İstanbul'un en tercih edilen firmalarından biriyiz.
istanbul, adalar, boğaz turu, evlilik teklifi, yüzme turu, gün batımı turları, tekne kiralama, yat kiralama, sürpriz organizasyonlar, doğumgünü

Çam Limanı Koyu


Eşsiz güzellikteki çam ormanlarıyla kaplı Çam Limanı Koyu, İstanbul’da tekne kiralayarak gidebileceğiniz en keyifli koylardan biri. İstanbul’un karmaşasından uzak olan bu koy, korunaklı olduğu için tekne severler tarafından en fazla tercih edilen yerlerden biri. Demir atıp denizin ve doğanın keyfini çıkarabilir, güneşlenip denize girebilirsiniz.

#adalar #heybeliada #yüzmeturu #yüzme #güneşlenme


Çam Limanı Koyu'na yaptığımız yat turları hakkında bilgi almak için tıklayın.


kız kulesi, yemekli yat turları, tarihi yarımada, boğaz, boğaz tur, maiden's tower, bosphorus tour, yacht rental, boat tour istanbul, yat kiralama, tekne kiralama, özel yat turu, tekne turu

Kız Kulesi


En romantik arka planı sunan, evlilik teklifleri ve yıl dönümlerinin vazgeçilmezi Kız Kulesi’nin çok yakınına kadar yaklaştığımız seyirlerimiz size romantik anlar sunacak. Şanslıysanız yunuslar da bu anınıza eşlik ederek sizi ve sevdiğinizi şaşırtabilir.

#kızkulesi #tarihiyarımada #evlilikteklif #evlenmeteklifi #yıldönümü #doğumgünü #akşamyemeklitur #yemeklitur


Sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarımız ile ilgili fiyatlara ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


istanbul adalar tekne kiralama, adalar turu, adalar yat kiralama, adalar yüzme turu

Kaşık Adası

Karadan erişilemeyen, üzerinde yerleşim olmayan, sadece özel tekne ile gidebileceğiniz, İstanbul’un en temiz ve güzel koylarından birine sahip Kaşık Adası’nı henüz hiç duymamış olabilirsiniz. Denize girip sevdiklerinizle özel bir gün geçirmek için Adalar Turumuzu tercih ettiğinizde bu ada da ziyaret ettiğimiz yerlerin başında gelecek. Dilerseniz buraya demir attıktan sonra yemek yemek için Burgazada’da meşhur balık restoranlarından birine özel botumuz ile geçebilirsiniz.

#adalar #kaşıkadası #yüzmeturu #yüzme #güneşlenmeboğaz turu, bosphorus tour, boğazda evlilik teklifi, marriage proposal on bosphorus, evlenme teklifi, istanbul yat kiralama, istanbul tekne kiralama

İstanbul Boğazı

Asya ve Avrupa kıtalarının tam ortasından yapacağımız seyirle tarihi saraylar, yalılar ve İstanbul’un en güzel manzaraları büyüleyici bir atmosfer sunacak. Bu eşsiz manzara ile akşam veya öğle yemeğinizi yiyebilir, özel buluşmalarınızı her saniye değişen ve 360 derece etrafınızı çevreleyen manzara eşliğinde yapabilirsiniz. Daha fazlası için tıklayınız.

#boğazturu #evlilikteklifi #evlenmeteklifi #akşamyemeklitur #yemeklitur #yıldönümü #doğumgünü


İstanbul'un tekne ile gidilebilecek bu en güzel dört yerine Lotus Yatçılık ile seyir yapmak ve yerinizi ayırtmak için bize hemen ulaşın.


Bize ulaşın:

Hakkımızda

​Tel: +90 530 976 7646

E-posta: info@lotusyat.com

Yer: Setur Fenerbahçe Marina, Kadıköy

206 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page